Tümü 6 5 4 3 2 1

Emine Erdoğan'ın Gündeminden

12Tem

Emine Erdoğan, Brüksel’de Afrika Müzesi'ni ziyaret etti

Emine Erdoğan, Brüksel’de Afrika Müzesi'ni ziyaret etti NATO Zirvesi nedeniyle Brüksel’de bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyaretine eşlik eden eşi Emine Erdoğan, zirveye katılan lider eşleri ile birlikte Brüksel'in Tervuren bölgesinde bulunan Afrika Müzesi'ni ziyaret etti.

11Tem

Emine Erdoğan, Brüksel'de NATO Zirvesi’ne katılan lider eşleri ile bir araya geldi

Emine Erdoğan, Brüksel'de NATO Zirvesi’ne katılan lider eşleri ile bir araya geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın NATO Zirvesi kapsamında Brüksel’e yaptığı ziyarete eşlik eden Emine Erdoğan, NATO Zirvesi’ne katılan lider eşleri için düzenlenen özel programa katıldı.

9Tem

Emine Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Göreve Başlama Töreni’ne katıldı

Emine Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Göreve Başlama Töreni’ne katıldı Emine Erdoğan, 24 Haziran seçimlerinde yeniden Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan için Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Göreve Başlama Töreni’ne katıldı.

19Haz

Emine Erdoğan, Vefa Buluşması’na katıldı

Emine Erdoğan, Vefa Buluşması’na katıldı      Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş ve eşi Sevgi Kurtulmuş’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen Vefa Buluşması’na katıldı.

Tüm Haberler